Casa Anna Βίλα

  • 31 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Κατά τη διαμονή στην Casa Anna Βίλα Νάπολη με 1 υπνοδωμάτιο, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Galleria Umberto I, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 10 λεπτών με τα πόδια.

Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν μπιντέ, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Τα μπάνια επίσης προσφέρουν στεγνωτήρα μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες για την άνεση των επισκεπτών.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα που διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Sorbillo προσφέρει λιχουδιές ναπολιτάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

Η βίλα με 1 μπάνιο απέχει μόνο 250 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Municipio και προσφέρει εύκολη πρόσβαση στο Καστέλ Νουόβο, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 700 μέτρων. Το Συντριβάνι του Ποσειδώνα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την παραθεριστική κατοικία, ενώ το Μουσείο Καποντιμόντε είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Επίσης, δίπλα βρίσκεται στάση λεωφορείου City Sightseeing - Capolinea, που είναι σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Anna Βίλα Νάπολη
Medina Central
Τιμή μόνο για κινητά

Medina Central

71 μ από το κατάλυμα
USD 80 USD 72
ανά νύχτα
Titti E Nonna
Τιμή μόνο για κινητά

Titti E Nonna

9.9
Εξαιρετικό 73 σχόλια
132 μ από το κατάλυμα
USD 206 USD 185
ανά νύχτα
De Gasperi House- Elegante Appartamento,Con Terrazza,Nel Cuore Di Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

De Gasperi House- Elegante Appartamento,Con Terrazza,Nel Cuore Di Napoli

9.0
Άριστο 40 σχόλια
138 μ από το κατάλυμα
USD 266 USD 239
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης
    • Υπηρεσία παρκαδόρου

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 20:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας15063049EX17332,IT063049C239SSAUP6
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Υπάρχουν κάποια αξιοθέατα κοντά σε η Casa Anna Βίλα;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Fountain of Neptune που βρίσκεται κοντά σε η Casa Anna Βίλα.
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η Casa Anna Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Casa Anna Βίλα είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Casa Anna Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Casa Anna Βίλα αποτελεί 154€.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Casa Anna Βίλα;
      Οι πελάτες της η Casa Anna Βίλα πρέπει να έρθουν από τις 20:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα περιλαμβάνουν Sorbillo και Fratelli La Bufala.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    2,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Anna Βίλα Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο